Organisatie

Bestuur
Naam Functie Email
Nel Bartman Penningmeester nbartman@kpnmail.nl
Jetty Bosma Secretariaat / ledenadministratie info@hkc-haarlem.nl
Kai Kuhlmann Manager “Communicatie” kai_kuhlmann@hotmail.com
Meike Ploem Manager “Facilitair”
Laura Plomp Manager “Operationeel” / Jeugdzaken jeugdcommissie@hkc-haarlem.nl
Mariska de Visser Lid / Vrijwilligerscoördinator vrijwilligers@hkc-haarlem.nl
Vacature Manager “Technisch Beleid”  
     
Technische Commissie
Naam Functie Email
Manon Aarsen Voorzitter tc@hkc-haarlem.nl
Eyke Leer  
Maureen van Klooster  
Irma Beerepoot  
Marjan van de Brink    
Sylvia van Blanken    
Tijs Rothweiler Trainerscoördinator  
     
Scheidsrechtercoördinator
Naam Functie Email
Andre Houtman Coördinator houtm171@planet.nl
     
Redactie
Naam Functie Email
Mylène van der Meij Voorzitter / clubkrant / nieuwsbrief  redactie@hkc-haarlem.nl
Kai Kuhlmann Onderhoud website / social media
Rosanne van der Meer Opmaak clubkrant  
     
Clubhuis Commissie
Naam Functie Email
Marco Helmus Gediplomeerd lid clubhuis@hkc-haarlem.nl
Hans Vaatstra Gediplomeerd lid / inkoop  
Wanda van den Berg Gediplomeerd lid  
     
Activiteiten Commissie
Naam Functie Email
Gerlies Nap Voorzitter jac@hkc-haarlem.nl
Maxime Mesker Lid  
Luce Creman Lid  
Lloyd Hoffman Lid  
     
PR & Sponsor Commissie
Naam Functie Email
Lonneke Aakster Voorzitter prsponsor@hkc-haarlem.nl
Anneloes Schokker Lid
Helen Tamminga Lid  
     
Materiaal Commissie
Naam Functie Email
Wytze Vermeulen Voorzitter materiaal@hkc-haarlem.nl 
     
Kascontrole Commissie
Naam Functie Email
Saskia Claassen  
Marc Montauban    
Barry van der Neut (reserve)  
     
Wervings Commissie
Naam Functie Email
Mikki Sistermans Voorzitter werving@hkc-haarlem.nl
Rob Leliveld Lid  
Hans Vaatstra Lid  
Ronald Burgerding Lid  
     
Vrijwilligers Commissie (per heden taak bestuur)
Jeugd Commissie (per heden taak bestuur)