Organisatie

Bestuur
Naam Functie Email
Hans van den Hoek Voorzitter / Aanspreekpunt externe partijen H.vandenHoek@strikolith.com
Nel Bartman Penningmeester nbartman@kpnmail.nl
Jetty Bosma Secretariaat / ledenadministratie haarlem@knkv.net
Kai Kuhlmann Manager “Communicatie” kai_kuhlmann@hotmail.com
Harold Spies Manager “Facilitair” hspieshkc@gmail.com
Laura Plomp Manager “Operationeel” laura.janwillem@kpnplanet.nl
Vacature Manager “Technische Zaken”  
     
Technische Commissie
Naam Functie Email
Han Jaspers Voorzitter tc@hkc-haarlem.nl
Svenja Kuhlmann Senioren /
Wedstrijdsecretariaat H1/H2
 
Eyke Leer Wedstrijdsecretariaat B/C  
Maureen van Klooster Wedstrijdsecretariaat D/E/F  
Irma Beerepoot Jeugd  
Tijs Rothweiler Jeugd  
     
Scheidsrechtercoördinator
Naam Functie Email
Andre Houtman Coördinator houtm171@planet.nl
     
Redactie
Naam Functie Email
Mylène van der Meij Voorzitter / inhoud clubkrant redactie@hkc-haarlem.nl
Kai Kuhlmann Onderhoud website / social media  
Rosanne van der Meer Opmaak clubkrant  
     
Clubhuis Commissie
Naam Functie Email
Irene Nederstigt Voorzitter clubhuis@hkc-haarlem.nl
Marco Helmus Gediplomeerd lid  
Hans Vaatstra Gediplomeerd lid / inkoop  
Jolien van der Veen Lid  
Bert Roerdink Ondersteunend lid  
     
Jeugd Commissie
Naam Functie Email
Laura Plomp Voorzitter jeugdcommissie@hkc-haarlem.nl
Rob Leliveld Lid  
     
Activiteiten Commissie
Naam Functie Email
     
Gerlies Nap JAC jac@hkc-haarlem.nl
     
PR & Sponsor Commissie
Naam Functie Email
Lonneke Aakster Voorzitter prsponsor@hkc-haarlem.nl
Anneloes Schokker Lid
Ronald de Visser Lid  
Helen Tamminga Lid  
     
Materiaal Commissie
Naam Functie Email
Jesper Kuhlmann Voorzitter materiaal@hkc-haarlem.nl 
Wytze Vermeulen Lid  
     
Kascontrole Commissie
Naam Functie Email
Barry van der Neut    
Marc Montauban    
Mylène van der Meij (reserve)  
     
G-korfbal Commissie
Naam Functie Email
Mariska Janszen Voorzitter hkchaarlem.gkorfbal@gmail.com
Marjolein de Gooijer Lid  
Ronald de Visser Lid  
Mariska de Visser Lid  
     
Vrijwilligers Commissie
Naam Functie Email
Mariya Ramzan Voorzitter vrijwilligers@hkc-haarlem.nl
Mariska de Visser Lid
Elise de Mon Lid