Organisatie

 
Bestuur
Naam Functie Email
Nel Bartman Penningmeester nbartman@kpnmail.nl
Jetty Bosma Secretariaat / ledenadministratie info@hkc-haarlem.nl
Mylène van der Meij Manager “Communicatie” communicatie@hkc-haarlem.nl
Kai Kuhlmann Manager “Facilitair” facilitair@hkc-haarlem.nl
Mariska de Visser Manager “Operationeel” vrijwilligers@hkc-haarlem.nl
Steven Dijkstra Manager “Technische Zaken  
     
Technische Commissie
Naam Functie Email
Mariya Ramzan Lid tc@hkc-haarlem.nl
Marleen van Mombergen Lid  
Martijn Korthorst Lid  
Tim van Ingen Lid  
     
Scheidsrechterscoördinator
Naam Functie Email
Marc Montauban Coördinator m-montauban@ziggo.nl
     
Redactie
Naam Functie Email
Mylène van der Meij Voorzitter / nieuwsbrief redactie@hkc-haarlem.nl
Kai Kuhlmann Webredactie / social media  
     
Clubhuis Commissie
Naam Functie Email
Marco Helmus Gediplomeerd lid clubhuis@hkc-haarlem.nl
Hans Vaatstra Gediplomeerd lid  
Chloë van den Berg Gediplomeerd lid  
Tijs Rothweiler Gediplomeerd lid  
Vacature Voorzitter  
     
Activiteiten Commissie
Naam Functie Email
Meike Ploem Voorzitter activiteiten@hkc-haarlem.nl
Robbert de Leeuw Lid  
Maxime Mesker Lid  
Melle Vermeulen Lid  
     
PR & Sponsor Commissie
Naam Functie Email
Vacature Voorzitter prsponsor@hkc-haarlem.nl
Vacature Lid  
     
Materiaal Commissie
Naam Functie Email
Ton van Blanken Voorzitter materiaal@hkc-haarlem.nl
Elias Klein Lid  
     
Kascontrole Commissie
Naam Functie Email
Manon Aarsen    
Barry van der Neut    
Marc Montauban  (reserve)  
     
Wervings Commissie
Naam Functie Email
Mikki Sistermans Voorzitter werving@hkc-haarlem.nl
Marian van den Brink Lid  
Sylvia van Blanken Lid  
     
     
Kleding Commissie
Naam Functie Email
Laura Plomp Voorzitter kleding@hkc-haarlem.nl
Patrica Hagen Lid  
Inge Plomp Lid  
Linda van Kalmthout Lid