Organisatie

 
Bestuur
Naam Functie Email
Nel Bartman Penningmeester nbartman@kpnmail.nl
Jetty Bosma Secretariaat / ledenadministratie info@hkc-haarlem.nl
Kai Kuhlmann Manager “Communicatie” communicatie@hkc-haarlem.nl
Meike Ploem Manager “Facilitair”  
Mariska de Visser Manager “Operationeel” / Jeugdzaken jeugd@hkc-haarlem.nl
vrijwilligers@hkc-haarlem.nl
Steven Dijkstra Manager “Technisch Beleid  
     
Technische Commissie
Naam Functie Email
Manon Aarsen Voorzitter /
Contactpersoon selectie 1/2/3
tc@hkc-haarlem.nl
Mariya Ramzan Contactpersoon selectie 1/2/3  
Daisy van den Broek Wedstrijdsecretaris A/B/C  
Marleen van Mombergen Wedstrijdsecretaris D/E/F  
Noud van Beek Contactpersoon A/B/C  
Martijn Korthorst Contactpersoon D/E/F  
Tim van Ingen Lid  
Sylvia van Blanken Ondersteunend lid / Contactpersoon H4  
     
Scheidsrechterscoördinator
Naam Functie Email
Marc Montauban Coördinator m-montauban@ziggo.nl
     
Redactie
Naam Functie Email
Mylène van der Meij Voorzitter / nieuwsbrief  redactie@hkc-haarlem.nl
Kai Kuhlmann Webredactie / social media  
Rosanne van der Meer Opmaak clubkrant  
     
Clubhuis Commissie
Naam Functie Email
Marco Helmus Gediplomeerd lid clubhuis@hkc-haarlem.nl
Hans Vaatstra Gediplomeerd lid  
Wanda van den Berg Gediplomeerd lid / inkoop  
Tijs Rothweiler Gediplomeerd lid  
Chloë van den Berg Gediplomeerd lid  
Vacature Voorzitter  
     
Activiteiten Commissie
Naam Functie Email
Maxime Mesker Voorzitter activiteiten@hkc-haarlem.nl
Diewert Burgerding Lid  
Inge Plomp Lid  
Melle Vermeulen Lid  
     
PR & Sponsor Commissie
Naam Functie Email
Vacature Voorzitter prsponsor@hkc-haarlem.nl
Vacature Lid  
     
Materiaal Commissie
Naam Functie Email
Ton van Blanken Voorzitter materiaal@hkc-haarlem.nl
Elias Klein Lid  
     
Kascontrole Commissie
Naam Functie Email
Manon Aarsen    
Marc Montauban    
Barry van der Neut (reserve)  
     
Wervings Commissie
Naam Functie Email
Mikki Sistermans Voorzitter werving@hkc-haarlem.nl
Marian van den Brink Lid  
Irma Beerepoot Lid  
Sylvia van Blanken Lid  
     
Kleding Commissie
Naam Functie Email
Laura Plomp Voorzitter  
Patrica Hagen Lid  
Inge Plomp Lid  
Pascaline van Lijden Lid