Organisatie

 
Bestuur
Naam Functie Email
Nel Bartman Penningmeester nbartman@kpnmail.nl
Jetty Bosma Secretariaat / ledenadministratie info@hkc-haarlem.nl
Kai Kuhlmann Manager “Communicatie” communicatie@hkc-haarlem.nl
Meike Ploem Manager “Facilitair”  
Mariska de Visser Manager “Operationeel” / Jeugdzaken jeugd@hkc-haarlem.nl
vrijwilligers@hkc-haarlem.nl
Steven Dijkstra Manager “Technisch Beleid  
     
Technische Commissie
Naam Functie Email
Manon Aarsen Voorzitter / Contactpersoon senioren tc@hkc-haarlem.nl
Tijs Rothweiler Contactpersoon A-jeugd  
Maureen van Klooster Wedstrijdsecretaris D/E/F  
Guido Duijs Contactpersoon B-jeugd  
Marian van den Brink Contactpersoon C-jeugd  
Sylvia van Blanken Contactpersoon D/E/F  
Sirik Shrerer Ondersteunend lid jeugd  
Noud van Beek Ondersteunend lid senioren  
     
     
Scheidsrechterscoördinator
Naam Functie Email
Andre Houtman Coördinator houtm171@planet.nl
     
Redactie
Naam Functie Email
Mylène van der Meij Voorzitter / nieuwsbrief  redactie@hkc-haarlem.nl
Kai Kuhlmann Webredactie / social media  
Rosanne van der Meer Opmaak clubkrant  
     
Clubhuis Commissie
Naam Functie Email
Marco Helmus Gediplomeerd lid clubhuis@hkc-haarlem.nl
Hans Vaatstra Gediplomeerd lid  
Wanda van den Berg Gediplomeerd lid / inkoop  
Mark Moene Gediplomeerd lid  
Vacature Voorzitter  
     
Activiteiten Commissie
Naam Functie Email
Maxime Mesker Voorzitter activiteiten@hkc-haarlem.nl
Diewert Burgerding Lid  
Luce Creman Lid  
Melle Vermeulen Lid  
     
PR & Sponsor Commissie
Naam Functie Email
Roland Leer Voorzitter prsponsor@hkc-haarlem.nl
Jan-Willem Plomp Lid  
     
Materiaal Commissie
Naam Functie Email
Wytze Vermeulen Voorzitter materiaal@hkc-haarlem.nl
Malou Coblijn Lid  
     
Kascontrole Commissie
Naam Functie Email
Saskia Claassen    
Marc Montauban    
Barry van der Neut (reserve)  
     
Wervings Commissie
Naam Functie Email
Mikki Sistermans Voorzitter werving@hkc-haarlem.nl
Vacature Lid